Sprawdzian klas VI

11 lutego 2016 r. w naszej szkole odbył się kolejny próbny sprawdzian szóstoklasisty. Uczniowie zgodnie z procedurami przystępowali do egzaminu, który po raz pierwszy pisali sami (poprzedni próbny sprawdzian uczniowie pisali z rodzicami). Było dużo emocji i nerwów. Opinie po sprawdzianie były różne. Jedni twierdzili , że sprawdzian był bardzo łatwy, inni, że trudny. Mimo, iż zawsze uczniowie twierdzą, że mata najtrudniejsza to w tym roku jednak poszła o wiele lepiej niż język polski.

2016-03-10 22:05:28        dodał(a): mariola