Skra Bełchatów patronuje siatkarkom z PG 3

Skra Bełchatów objęła patronat nad pierwszą klasą w Publicznym Gimnazjum nr 3 w Radomsku. Umowa w sprawie patronatu została podpisana dzisiaj między przedstawicielami Skry Bełchatów i Prezydent Radomska Anną Milczanowską.
W Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 7 od kilku lat zajęcia dla młodych siatkarek prowadzi sekcja siatkówki UMLKS Radomsko. W treningach uczestniczą  dziewczęta z podstawówki, najstarsze z nich od września rozpoczną naukę w I klasie gimnazjum. Patronatem Skry, jednego z najlepszych klubów siatkarskich w Polsce, regularnie występującego w rozgrywkach międzynarodowych, zostanie objęta ta właśnie klasa, w której dzięki większej liczbie godzin wf będą się uczyć młode siatkarki..

Absolwentki klas VI z innych radomszczańskich szkół mogą się jeszcze zapisać do tej klasy.

Źródło zdjęć: https://www.facebook.com/gazetaradomszczanska?fref=ts

2015-06-24 20:04:32        dodał(a): mariola