Siatkarskie emocje

Niebywałą gratkę mieli uczniowie naszej szkoły, mogąc oglądać i dopingować zawodników SKRY Bełchatów w meczach siatkarskiej Ligi Mistrzów. W lutym oglądaliśmy zwycięski pojedynek SKRY z mistrzem Włoch Volley Lube. W środę 12 marca byliśmy świadkami zwycięstwa nad włoską SIR Safety Perugia, co  dało bełchatowskim siatkarzom awans do czwórki najlepszych drużyn Europy. Kilkudziesięciu uczniów "siódemki" oglądało obydwa  pojedynki w pięknej łódzkiej Atlas Arenie, wśród 10 tysięcy kibiców. Wrażenia z tych wyjazdów z pewnością będą niezapomniane.

2015-03-12 23:10:30        dodał(a): mariola