Rozstrzygnięty międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny na wiersz o tematyce rodzinnej

Niezmiernie miło nam poinformować, że międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny na wiersz o tematyce rodzinnej został rozstrzygnięty. Każda z dostarczonych prac była dla nas przyjemną lekturą. Gratulujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom zdolności i kreatywności. Mamy nadzieję, że zwycięzcy dzięki otrzymanym nagrodom będą mieli kolejne okazje do radośnie i miło spędzonego czasu ???? ????????????

Serdecznie dziękujemy szkołom: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Radomsku Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Radomsku Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Radomsku PSP 9 Radomsko za udział w konkursie.

2021-05-24 23:05:13        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka