Puchar dla gimnazjalistów

1 czerwca w Dniu Dziecka, odbył się zawody w ramach Szkolnej Ligi Strzeleckiej dla gimnazjalistów. Reprezentanci naszego gimnazjum zdobyli Puchar za zajęcie drużynowo II miejsca, naszym strzelcom zabrakło jednego punktu by wygrać zawody. Drużyna składała się z nauczyciela, dwóch uczennic i dwóch uczniów. Nasi reprezentanci również indywidualnie zostali nagrodzeni, za zdobycie II miejsca wśród nauczycieli- pan Zbigniew Solarik, wśród chłopców II miejsce zajął Kuba Mruklik, a III Bartek Kosmala. Wśród dziewcząt IV miejsce zajęła Martyna Iwanowicz, również bardzo dobrze strzelała Agnieszka Szyda.

2015-06-02 23:49:22        dodał(a): mariola