Projekt ZDROWA JA

Z przyjemnością ogłaszamy, że projekt „ZDROWA JA”, który realizowany był w naszej szkole od września 2017 roku, dobiegł właśnie końca. W ramach programu badane15-latki zostały objęte telemonitoringiem, połączonym z aplikacją mobilną na ich telefonach. Dziękujemy naszym DZIEWCZĘTOM, dzielnym 15-latkom, które wytrwale znosiły wyzwania, jakie przynosił program.

Mamy nadzieję, że podejmowane w nim działania, przyczynią się do trwałej zmiany stylu życia oraz, że wiedza dotycząca zdrowia i zachowań prozdrowotnych będzie solidną bazą do zdrowej przyszłości Waszej i Waszych bliskich.W projekcie wzięło udział 1200 dziewcząt z 48 szkół.

Razem, w okresach pomiarowych dziewczęta zrobiły 2 464 418 316 kroków.

Przygotowały 24  lekcje dotyczące zdrowego życia.

Wzięły udział w 192 warsztatach o tematyce prozdrowotnej.

Instytut Matki i Dziecka przeszkolił w projekcie 98 nauczycieli i 48 pielęgniarek.

W wyniku analizy zebranych danych z monitoringu aktywności  wyłoniono i nagrodzono z naszej szkoły 3 najaktywniejsze dziewczęta, które otrzymały karty podarunkowe  na zakup sprzętu sportowego do sieci sklepów Decathlon. Są to: Wiktoria Bełzo, Karolina Presz i Anita Gil. Dziękujemy za udział i gratulujemy.

2019-01-03 22:19:48        dodał(a): mariola        Autor: p. Ł. Stępień