Projekt gimnazjalny 2015/2016 w PG3

W I semestrze roku szkol. 2015/16 uczniowie klas II naszego gimnazjum będą realizować projekt edukacyjny. Gra terenowa, prezentacje multimedialne, plakaty i makiety to tylko niektóre zadania uczniów wynikające z tematu projektu: Symetria w architekturze Radomska.
Opiekunem projektu jest p. B. Wójcik. Nauczyciele współpracujący w realizacji projektu:

p. A. Dygudaj, p. S. Mysłek, p. E. Rajtar i p. A. Stalka.
Termin zakończenia działań i podsumowania - grudzień 2015.
Życzymy naszym uczniom efektywnej, ciekawej i fajnej współpracy.

2015-10-06 06:00:36        dodał(a): mariola