Powiatowy Konkurs na scenkę filmową z wykorzystaniem muzyki filmowej w języku angielskim lub niemieckim

Nasi uczniowie zajęli  I miejsce w Powiatowym Konkursie na scenkę filmową z wykorzystaniem muzyki filmowej w języku angielskim lub niemieckim. Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli ZSG 7 w Radomsku:
E. Kaczkę
K.Madalińską-Serwę
M. Kurzyk

Druga nagroda powędrowała do ZSG5, a trzecia do ZSG w Kodrębie.

Wyniki prezentują się następująco:
I miejsce Klaudia Andrzejczyk, Paweł Nowicki, Oliwia Kopiec
II miejsce Jakub Sobczyk, Oskar Bednarczyk, Paweł Wasiluk
III miejsce Iza Gaik, Wiktor

Gala wręczenia nagród odbyła się w środę 31 maja. Spotkaliśmy się w kameralnym gronie laureatów w szkolnej bibliotece ZSG 7. Uczennice koła teatralnego przygotowały warsztaty teatralne, w których uczestniczyli laureaci.

Zapraszamy do obejrzenia warsztatów:

Była to pierwsza edycja konkursu. Serdecznie zapraszamy do udziału już za rok! Gratulujemy laureatom oraz ich opiekunom.

Na koniec prezentujemy dwa najlepsze filmiki:

2017-06-01 19:43:58        dodał(a): mariola        Autor: Kamila Madalińska-Serwa