Powiatowa Olimpiada Matematyczna

W dniu 25 marca 2015 r. w sali teatralnej ZSG nr 4, odbyło się rozstrzygnięcie i uroczyste rozdanie nagród w I Powiatowej Olimpiadzie Matematycznej.

W dniu 25 marca 2015 r. w sali teatralnej ZSG nr 4, odbyło się rozstrzygnięcie i uroczyste rozdanie nagród w I Powiatowej Olimpiadzie Matematycznej.
W olimpiadzie brało udział 120 uczestników z 9 szkół miejskich oraz 10 szkół z powiatu radomszczańskiego. Naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów startujących w czterech kategoriach wiekowych. Wyróżnienie w kategorii klas IV-I gimnazjum zdobył Michał Witczak, uczeń klasy Ib. Z całego serca gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych wspaniałych osiągnięć.

2015-03-30 08:52:12        dodał(a): mariola