Poradnik pozytywnego myślenia

Jak zarządzać swoimi emocjami? Jak kształtować pozytywne myślenie, nawet w sytuacji bez wyjścia? Jakimi wartościami warto się kierować w życiu codziennym? Jakie wartości mogą pomóc przy realizacji zamierzonych wcześniej celów? Jakie cechy charakteru mają młodzieżowi liderzy? Wszystkie te zagadnienia, odpowiedzi na pytania pojawiły się podczas dwudniowych warsztatów, w ramach projektu “Radomszczańska Szkoła Liderów - Po drabinie”.

Warsztaty prowadzone były przez Panią Barbarę Witalewską oraz Michalinę Gabryś z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Radomsku.

Paniom, serdecznie dziękujemy za zorganizowane szkolenie, liczne wskazówki i podpowiedzi w tworzeniu własnego “poradnika pozytywnego myślenia”.

Projekt realizowany jest w ramach konkursu grantowego “Bank Ambitnej Młodzieży”. Organizatorem konkursu grantowego “Bank Ambitnej Młodzieży” (BAM) jest Fundacja Banku Zachodniego WBK S.A. im. Stefana Bryły.

2016-12-13 22:29:29        dodał(a): mariola