POMAGAMY!!!

Nasza szkoła rozpoczęła w tym roku szkolnym współpracę z Fundacją Wszystkich Świętych. Zdecydowaliśmy się wesprzeć Julię – uczennicę PSP Nr 1 w Radomsku. U dziewczynki zdiagnozowano nieoperacyjny guz pnia mózgu. Chcemy pomóc finansowo jej rodzicom w kosztownym leczeniu i rehabilitacji córki.
Jak można wesprzeć naszą akcję?

To bardzo proste, wystarczy przyjść do szkoły, dokonać symbolicznej wpłaty 5 zł. W podziękowaniu otrzymacie Państwo podarowany przez Fundację znicz, który przed zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych z pewnością okaże się przydatny.
Ruszamy już od wtorku 23.10.2018r.
Zapraszamy do szatni szkolnej, do przygotowanego stoiska, którym będą opiekować się członkowie szkolnego wolontariatu.

Dziękujemy serdecznie tym z Państwa, którzy zechcą włączyć się w naszą inicjatywę.
Koordynatorzy:
Ewa Hanulak