Podziękowania

22 listopada na osiedlu Kowalowiec, Samorząd Uczniowski przeprowadził zbiórkę makulatury. W wyniku zbiórki udało nam się pozyskac ok. 1600 kg surowca, który wymienimy na punkty dla szkoły. Za uzyskane punkty możemy pozyskać sprzęt multimedialny, który urozmaici nasze lekcje i przyczyni się do lepszej efektywności nauczania w naszej placówce.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy odpowiedzieli na nasz apel i włączyli się w zbiórkę, organizowaną przez nas już po raz trzeci. Chcemy kontynuować nasze działania i taką akcję planujemy już za rok.

Wszyskich, którzy mają jeszcze makulaturę w domu i chcieliby nam ją oddać prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

2014-11-26 13:08:19        dodał(a): mariola