Podsumowanie XXII Sesji SDiM

Dziś w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odbyło się podsumowanie XXII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. W spotkaniu uczestniczyło 28 młodzieżowych posłów, reprezentujących województwo łódzkie w polskim sejmie, a także przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Łodzi, samorządowcy oraz nauczyciele. Nie zabrakło naszych reprezentantek: Żanety Zakrzewskiej oraz Martyny Iwanowicz.

Młodym posłom wręczono nagrody ufundowane przez organy prowadzące właściwe dla danej szkoły, z której pochodzili posłowie oraz Kuratorium Oświaty w Łodzi. Upominki oraz pamiątkowe dyplomy otrzymały także Żaneta i Martyna z rąk Naczelnika Wydziału Edukacji i Wychowania Urzędu Miasta w Radomsku Pani Elżbiety Sękowskiej oraz dyrektor ZSG 7 w Radomsku Pani Aleksandry Gniłki.

Żaneta, Martyna, raz jeszcze ogromne GRATULACJE! :)

Zobacz galerię zdjęć.

2016-06-07 21:22:10        dodał(a): mariola