Podsumowanie projektu mPotęga w PSP 7

W czwartek odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego mPotęga „Matematyczne podróże małe i duże”, realizowanego od września br. Odbiorcami projektu byli uczniowie klas IV-VI Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku. Głównym celem projektu była popularyzacja matematyki w środowisku uczniowskim.
Zaprezentowano wszystkie podjęte działania, które były realizowane w różnych obszarach (m.innymi informatyka i plastyka) ale zawsze związanych z matematyką.

Rozdano dyplomy i nagrody dla wszystkich uczestników konkursów. Udział w projekcie oraz zdobyte przez to pomoce dydaktyczne pozwoliły na uatrakcyjnianie zajęć i zachęcenie uczniów do uczenia się matematyki. Mamy nadzieję, że nasza praca zaowocuje w dalszej pracy z uczniami.

2016-12-22 20:02:16        dodał(a): mariola        Autor: Mariola Pokropska