Podsumowanie Konkursu na Laleczkę Poleczkę

W niedzielę 29 kwietnia br. w MDK w Radomsku odbyło się  uroczyste podsumowanie Konkursu na Laleczkę Poleczkę zorganizowanego przez PSP nr 7 w ramach  Miejskich Obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W imprezie wziął udział Prezydent Miasta Radomska - Pan Jarosław Ferenc.  Do Konkursu zgłoszono ponad 170 lalek przygotowanych przez uczniów 16 placówek oświatowych i podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej.

W grupie wiekowej dzieci do lat 10 pierwszą nagrodę zdobył Oliwier Guziana, druga była Judyta Jagusztyn, trzecia Zuzanna Lesińska. Wyróżnienia otrzymali Marceli Patalan, Anna Gaik i Szymon Knychalski.

W grupie dzieci w wieku 11-16 lat pierwsze miejsce zajęły Nikola Burzyńska i Roksana Baryś, drugie Joanna Hebda, trzecie Zuzanna Karasek. Jury przyznało wyróżnienia dla Oliwii Olbrych, Tomasza Kazary i Adriana Dominiaka.

W najstarszej grupie – powyżej 16 lat – pierwsza nagroda trafiła do Zuzanny Szymczykiewicz, druga do Anety Nowickiej.

Laleczki można kupić w naszej szkole do 31 maja - w cenie od 5 do 30 zł. Dochód z ich sprzedaży zostanie  przekazany na cel charytatywny – pomoc niepełnosprawnej radomszczańskiej artystce Justynie Ciupińskiej.

Nagrodę za zajęcie I miejsca w najstarszej kategorii ufundował ESBANK Bank Spółdzielczy w Radomsku, pozostałe - Starostwo Powiatowe w Radomsku, Samorząd Uczniowski PSP7

2018-05-08 18:43:29        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Gniłka