Pocztówka z wakacji

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Pocztówka z wakacji. Kolorowe wspominanie wakacji.
I znów dziecięca wyobraźnia, wrażliwość oraz talent pozwolą nam wyruszyć w wyjątkową i jedyną podróż. Wyprawę w świat widziany oczami uczestników kolejnych plastycznych konkursów zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Radomsku. Nauczeni doświadczeniem lat ubiegłych mogliśmy to przewidzieć.

Nauczeni doświadczeniem lat ubiegłych mogliśmy to przewidzieć. Ale oczekiwania - to jedno, a namacalny kolorowy dowód w ręku - to drugie. Z tym dowodem, jakim jest 1016 pięknych pocztówek z wakacji, musiało sobie poradzić jury w składzie:
Prace oceniła komisja w składzie :
Przewodnicząca : mgr Renata Łabińska - Kociołek - artysta plastyk,
członkowie: mgr Ewelina Hofman - artysta plastyk,
mgr Anita Janczak - instruktor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku
Jednak dzięki ogromnej pracy, godnej zaangażowania wszystkich uczestników już X edycji konkursu plastycznego pt. Pocztówka z wakacji, spośród tak wielu pięknych prac udało się wyłonić te najpiękniejsze.
 Choć, jak to w konkursach bywa, nagrody otrzymują jedynie najlepsi z najlepszych, to ogromne brawa i uznanie należą się wszystkim uczestnikom.
Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 18 października, w  siedzibie MBP przy ulicy Narutowicza 4.
Gratulujemy i prezentujemy listę naszych szkolnych laureatów:
- kategorii od 9 do 11 lat wręczono nagrody i wyróżnienia
II miejsce - Natalii Kuśmierek z klasy IVa
III miejsce - Karolinie Misztal z Va
wyróżnienie Matyldzie Kornackiej z klasy Va
- w kategorii od 12 do 13 lat przyznano wyróżnienie
Jakubowi Michalskiemu z klasy VIB i Oliwii Wojtali z Va.
Uczniowie przygotowali swoje prace pod kierunkiem pani Igi Borowieckiej-Grzywacz

2015-01-15 13:38:02        dodał(a): mariola