Piórniki dla Afryki

W krajach afrykańskich szkoła to miejsce, do którego pragną uczęszczać wszystkie dzieci. Miejsce, w którym każde z nich może poczuć się docenione i wreszcie miejsce, w którym dzieci mogą odkrywać swoje marzenia. Nie każdy uczeń w Afryce może cieszyć się takimi pomocami edukacyjnymi jakie posiadają dzieci w Europie. Dlatego rozpoczynamy kolejną, trzecią edycję akcji Piórniki do Afryki.

Wyjdźmy poza ramy naszej szarej codzienności i odważmy się uczynić wielką rzecz poprzez tak prosty gest. Pomyślmy ile radości sprawimy dzieciom, rysując uśmiech na ich twarzach. Ten z kolei na pewno pokoloruje nasz świat.

Zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą o włączenie się do tej  akcji, która  potrwa od lutego do maja. Z poważaniem koordynator Szkolnego Wolontariatu M. Wiśniewska wraz z opiekunami.

2018-02-15 21:49:54        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska