Ogólnopolska zbiórka książek

Świetlica szkolna bierze udział w Ogólnopolskiej Zbiórce książek dla małych pacjentów szpitali oraz propagowaniu czytelnictwa wśród milusińskich.
Na stołówce szkolnej zostanie utworzone specjalne miejsce, gdzie uczniowie z klas 0 - VI PSP będą mogli przekazać książki (używane bądź nowe) dla małych pacjentów. Cała akcja potrwa do czerwca. Potem książki zostaną przekazane do Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Brzegu.

O akcji można poczytać na stronie:
zaczytani.org

Wychowawcy świetlicy szkolnej