Obchody Dnia Drzewa

30.10.2014 r.  klasy IV – V PSP  uczestniczyły w apelu, zorganizowanym w ramach szkolnych obchodów Dnia Drzewa.

Pracownik Nadleśnictwa Radomsko – p. Monika Guz, przedstawiła prezentację multimedialną, która przypomniała uczniom warstwową budowę lasu, gatunki roślin i zwierząt poszczególnych warstw oraz rolę lasów dla życia na naszej planecie. Dużą atrakcją dla uczniów był udział w tematycznej grze – zabawie, możliwość obejrzenia poroży sarny i jelenia, usłyszenie wielu leśnych ciekawostek. Na podsumowanie uczniowie przypięli liście z wypisaną rolą drzew na okolicznościowej dekoracji. Apel zakończyło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego pt. ”Drzewo w jesiennej szacie”.

2014-11-03 19:51:24        dodał(a): mariola