NSP 2021 – dla dzieci i młodzieży

Przypominamy, że do 30 września br. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, który jest obowiązkowy dla każdego niezależnie od wieku, stanu cywilnego czy wykonywanego zawodu. To wydarzenie ważne dla wszystkich obywateli, także tych najmłodszych.
Główny Urząd Statystyczny przygotował pakiet materiałów edukacyjnych dostępny na stronie
https://spis.gov.pl/dla-dzieci-i-mlodziezy/, który ma na celu przybliżenie dzieciom i młodzieży idei Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

Materiały, mogą zostać wykorzystane jako gotowe zajęcia lub jako dodatek do lekcji. Można je modyfikować i dostosowywać do aktualnie prowadzonych tematów zajęć i rozmów z dziećmi.
Wielu Rodziców i innych dorosłych opiekujących się dziećmi w domach szuka sposobów, aby organizując im czas, zaangażować je w działania edukacyjne, mając jednocześnie świadomość, że powinny być one ciekawe i wciągające.

Zachęcamy do odwiedzenia strony i wspólnej zabawy!

2021-06-11 19:08:46        dodał(a): mariola