Niesiemy "Pomoc dla schroniska"

18 grudnia 2015r. przedstawiciele SU PSP nr 7 wraz z opiekunkami odwiedzili Schronisko dla psów w naszym mieście. Celem wizyty było przekazanie karmy dla podopiecznych schroniska, którą zebrali uczniowie klas IV-VI w ramach akcji samorządu "Pomoc dla schroniska". Akcja trwała prawie dwa miesiące. Uzyskaliśmy prawie 43 kg suchej karmy i puszek dla psów i kotów.

Mamy nadzieję, że nasza akcja zaspokoi choć w części apetyty mieszkańców schroniska. W przyszłości planujemy zbiórkę kocy i bud dla psów.
SU PSP 7 dziękuję klasom, które włączyły się do akcji.

2016-01-08 15:57:45        dodał(a): mariola