Niektórzy lubią pisać

"Którędy do ludzi" to tytuł IV Międzyszkolnego Konkursu  Literackiego organizowanego przez bibliotekę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku i Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną. Zadaniem uczestników było napisanie pracy, której fabuła dotyczyć miała szeroko pojętych relacji w grupie  rówieśniczej (konfliktów, kłamstw, plotek, dręczenia psychicznego, przemocy fizycznej i psychicznej).

Autor mógł wykazać się oryginalnością formy i treści. Utwór oceniany był pod względem zgodności z tematyką konkursu, oryginalności fabuły, wartości artystycznej i poprawności ortograficznej i językowej. Dnia 16 maja w PSP nr 6 miało miejsce ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice, Marta Skotnicka z klasy II D oraz Oliwia Gacka z klasy III C. Niezmiernie miło nam poinformować, że praca Oliwii Gacki okazała się bezkonkurencyjna i Oliwia zajęła I miejsce. Jury oraz goście, po wysłuchaniu utworu, pozostawali  pod wielkim wrażeniem talentu literackiego autorki.

Młodym pisarkom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów.

2018-05-16 18:28:05        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Braszczyńska