Nasi na Harcerskim Festiwalu Artystycznym

W sobotę 8 grudnia w Miejskim Domu Kultury  zakończył się OPAL 2018, czyli Ogólnopolski Harcerski Festiwal Artystyczny. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach towarzyszących temu wydarzeniu.
Miło nam poinformować, że w konkursie literackim w kategorii Harcerze i Harcerze Starsi za opowiadanie na temat  Jeden dzień z życia naukowca Mateusz Patalan z klasy III C zajął I miejsceII miejsce zajęła Julia Pawlikowska za opowiadanie "Mały naukowiec".

W kategorii Zuchy - dzieci w wieku 6 - 10 lat Weronika Piotrowska z klasy IV D zajęła II miejsce za bajkę o przygodach Kubusia, Krzysia i przyjaciół ze Stumilowego Lasu, które dzieją się po 20 - letniej rozłące pt. A wtedy Kubuś odnalazł Krzysia i ich wspólne przygody były przepełnione magią  . Natomiast w konkursie recytatorskim w kategorii Harcerze i Harcerze Starsi, którego tematem przewodnim były słowa: Naucz mnie sztuki małych kroków... Aleksandra Drzewowska z klasy III C zajęła I miejsce, a Kinga Mruklik z klasy III B otrzymała wyróżnienie. Świetnie też zaprezentowali się w konkursie recytatorskim, w kategorii Zuchy, uczniowie klasy IV C: Dawid Bartosik, Zuzanna Dziuba, Agata Sobieraj i Natalia Ciemniewska, którzy recytowali wiersze o tematyce Gdzie sen, tam czary i magia.

Serdecznie gratulujemy!!!

2018-12-10 20:13:14        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Braszczyńska