Nagroda GRAND PRIX dla Karoliny

Karolina Derwisz, uczennica Publicznego Gimnazjum nr 3 Radomsku, która uczęszcza równolegle do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Tomaszowie Mazowieckim w klasie gitary p. Mirosława Drożdżowskiego, została laureatką I miejsca oraz otrzymała nagrodę GRAND PRIX podczas IX Ogólnopolskiego Konkursu Gitarowego Zambrów 2014, który odbywał się w dniach 11-12 kwietnia 2014r. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Karolina Derwisz, uczennica Publicznego Gimnazjum nr 3 Radomsku, która uczęszcza równolegle do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Tomaszowie Mazowieckim w klasie gitary p. Mirosława Drożdżowskiego, została laureatką I miejsca oraz otrzymała nagrodę GRAND PRIX podczas IX Ogólnopolskiego Konkursu Gitarowego Zambrów 2014, który odbywał się w dniach 11-12 kwietnia 2014r. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

2014-04-25 23:18:37        dodał(a): mariola