"Mózgi na start"

W ramach realizacji projektu "mPotęga"- "Stawiam na matmę" zostały w naszej szkole przeprowadzone spotkania z pracownikiem PPP, panią psycholog Michaliną Gabryś. Zajęcia p.t. "Mózgi na start" miały na celu podniesienie umiejętności uczniów w zakresie planowania samodzielnej nauki w domu, zwiększenie skuteczności procesu nauki własnej, zdobycie wiedzy na temat czynników wspomagających pracę mózgu, poznanie dominującej u siebie modalności zmysłowej przez uczniów oraz zwiększenie odpowiedzialności dzieci za swoją naukę, zdobywanie i przyswajanie wiedzy.

Podczas zebrań z rodzicami pani psycholog przeprowadziła warsztaty "Mózgi na start-strefa rodzica", które pozwolą rodzicom wspierać ich dzieci w procesie uczenia się.

2018-11-16 21:50:57        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Dygudaj