Młodzieżowe wybory prezydenckie 2015

W czwartek, 30.04. zorganizowaliśmy szkolne prawybory prezydenckie 2015 w ramach ogólnopolskiej akcji “Młodzi głosują 2015“. W skład komisji wyborczej weszli: Żaneta Zakrzewska (przewodnicząca), Anna Stefaniak, Szymon Moliński oraz Adrian Kołodziejczyk. Komisja przygotowała lokal do głosowania, zadbała o karty wyborcze, a także listy uczniów.

Frekwencja wyborcza wyniosła 71 %. Z pewnością byłaby większa, gdyby nie kilkudniowa wycieczka w dniach poprzedzających głosowanie. Mamy jednak nadzieję, że w wyborach 10 maja frekwencja zbliży się do tej, osiągniętej w naszej szkole.

Wyniki głosowania podamy oficjalnie w dniu 11 maja.

2015-05-04 00:05:47        dodał(a): mariola