Młody obywatel na sportowo. “Konopnicka 4″

Po ubiegłotygodniowych warsztatach w świetlicy na ul. Kościuszki, dziś zawitaliśmy do świetlicy na ul. Konopnickiej. W ramach programu Młody obywatel na sportowo przeprowadziliśmy kolejne warsztaty, przypominając, nieco młodszym dzieciom o dawnych grach i zabawach.

Zajęcia prowadzili: Karol Mazurek, Martyna Węgrzyńska, Kasia Strychalska, Ola Borowiecka, Alina Biskupska i Julia Grzędowska. Przypomnieliśmy, jak dawniej dzieci i młodzież spędzali czas wolny, gając m.in. w bierki, tzw. flinstona, czy też ‘Raz, dwa, trzy, Baba Jaga patrzy’. Na koniec, każdy z uczestników otrzymał od Mikołaja oraz śnieżynek :) słodki upominek oraz specjale ordery “Młodego obywatela” - czyli ordery uśmiechu.

2015-12-18 20:13:15        dodał(a): mariola