Młody Obywatel na sportowo

Rozpoczęliśmy działania w ramach programu “Młody obywatel na sportowo“. Podstawowym celem, jaki postawiliśmy przed sobą, jest przypomnienie dawnych gier i zabaw lokalnej społeczności. Na początek zawitaliśmy w świetlicy środowiskowej w Radomsku na ulicy Kościuszki.

Zorganizowaliśmy zajęcia dla dzieci i młodzieży w formie gier i zabaw. Zajęcia prowadziły: Karolina Kubik, Zofia Kowalczyk, Julia Rochowska, Weronika, Kotlarek, Zuzanna Gębołyś, Dominika Smyła i Karolina Derwisz. Przypomnieliśmy, jak dawniej dzieci i młodzież spędzali czas wolny, gając m.in. w bierki, gumę oraz tzw. flinstona. Na koniec, każdy z uczestników otrzymał od śnieżynek :) słodki upominek oraz specjale ordery “Młodego obywatela” - czyli ordery uśmiechu.

W przyszłym tygodniu, kolejne warsztaty, w innej świetlicy środowiskowej w Radomsku.

Zobacz galerię zdjęć.

2015-12-11 06:06:25        dodał(a): mariola