Mistrzostwa województwa w koszykówce

Przygoda chłopców ze szkoły podstawowej zakończyła się na półfinałach wojewódzkich. Po porażkach z zespołami z Kutna i Tomaszowa Mazowieckiego zostali oni sklasyfikowani na miejscach 5,6 w całym województwie Łodzkim. Pomimo tych porażek chłopcy pokazali się z dobrej strony walcząc do końca o najwyższe miejsce.

Przygoda chłopców ze szkoły podstawowej zakończyła się na półfinałach wojewódzkich. Po porażkach z zespołami z Kutna i Tomaszowa Mazowieckiego zostali oni sklasyfikowani na miejscach 5,6 w całym województwie Łodzkim. Pomimo tych porażek chłopcy pokazali się z dobrej strony walcząc do końca o najwyższe miejsce. Szczególnie szkoda drugiego meczu, w którym do przerwy przegrywali tylko trzema punktami i można było mieć nadzieję na korzystne zakończenie spotkania, jednak zmęczenie dało o sobie znać i porażka stała się faktem. Ogólnie występ chłopców można ocenić w kategorii sukcesu jakiego dawno nie było w tej kategorii wiekowej.
Gratulujemy naszej zdolnej młodzieży wyniku i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

2014-04-03 19:31:29        dodał(a): mariola