Mistrzostwa Powiatu Radomszczańskiego

17 lutego odbyły się mistrzostwa Powiatu Radomszczańskiego szkół podstawowych i gimnazjów w szachach.Bardzo dobrze w tej trudnej rywalizacji wypadli uczniowie naszej szkoły. Bartek Chudek, Igor Olejarczyk, Hubert Jędrzejczyk i Natalia Kucharska zajęli III miejsce wśród szkół podstawowych, a Adam Klekowski, Mateusz Chudek, Michał Witczak i Kasia Nalepa  zostali wicemistrzami naszego powiatu. Gimnazjaliści będą reprezentować Radomsko w mistrzostwach rejonu bełchatowskiego, w Piotrkowie 27 lutego. Gratulujemy i trzymamy kciuki.

2015-02-17 23:04:51        dodał(a): mariola