Mikołajki w Naszej Szkole

Do świąt coraz bliżej, a w naszych kalendarzach adwentowych z dnia na dzień zmniejsza się ilość czekoladek. Co za tym idzie, nadszedł dzień imienin jednej z najsłynniejszych postaci na świecie! Tak jak na tradycję przystało, 6 grudnia, całą Społeczność Szkolną PSP 7 odwiedził Święty Mikołaj. Staruszek przybył do naszej szkoły wraz ze swoimi pomocnikami - Reniferem Rudolfem i pięknymi Śnieżynkami.

Prezentów i tym razem dla nikogo nie zabrakło - Mikołaj przyniósł worek pełen cukierków, którymi w trakcie lekcji częstował uczniów, w zamian za odśpiewanie świątecznych piosenek.
Nauczyciele także nie zostali pominięci...
Każdy z nich został obdarowany pamiątkową rózgą, przewiązaną czerwoną wstążeczką.
Jednak mimo wszystko, uczniowie nie mają powodów do smutku - albowiem już za niedługo Mikołaj powróci, by obdarować ich większą ilością prezentów!

2019-12-11 19:40:12        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska