Międzyszkolny turniej piłki koszykowej chłopców

12 marca na hali przy PSP nr 6 w Radomsku rozegrany został międzyszkolny turniej piłki koszykowej chłopców. W zawodach udział wzięło sześć szkół z terenu miasta Radomska spośród których wyłoniono mistrza miasta. Po raz trzeci z rzędu mistrzami zostali chłopcy z naszej szkoły. W drodze po pierwsze miejsce wygraliśmy z PSP nr 2- 30:9, PSP nr 9 -19:10 oraz w finale z PSP 6 -26:12.

Szkołę reprezentowali: Piotr Młynarczyk, Damian Broś, Patryk Przytuła, Antoni Wróblewski, Hubert Jędrzejczyk, Bartosz Chudek, Franciszek Czekajewski, Igor Olejarczyk, Olaf Staszewski, Mateusz Szczegodziński, Kacper Mastalski, Kacper Bełzo, Mateusz Barański, Kacper Fijałkowski, Filip Milc. Kolejne zawody za tydzień tym razem na hali powiatowej.

2019-03-14 21:48:22        dodał(a): mariola        Autor: p. Ł. Cichuta