Międzyszkolny konkurs w języku niemieckim

Dnia 8 czerwca 2015 rozstrzygnięty został Międzyszkolny Konkurs na Prezentację Multimedialną w języku niemieckim. W tym roku konkurs odbywał się pod hasłem: Ich und meine Welt.
W konkursie brali udział uczniowie z radomszczańskich gimnazjów. I miejsce zajęły w tym konkursie uczennice naszej szkoły Żaneta Zakrzewska i Martyna Iwanowicz.

II miejsce przypadło uczennicy z ZSG nr 1 w Radomsku - Natalii Jurek, a III miejsce zajęła Katarzyna Nalepa, również uczennica ZSG nr 7. Komisja konkursu przyznała też dwa wyróżnienia, a otrzymały je: Julia Kopiec z ZSG nr 7 oraz Agata Dziegieć z ZSG nr 3. Wszystkim laureatkom konkursu serdecznie gratulujemy!

2015-06-09 09:32:09        dodał(a): mariola