Międzyszkolny konkurs na komiks

W naszej szkole został zorganizowany Międzyszkolny Konkurs na Komiks w formie prezentacji w języku angielskim. Zadaniem uczestnika konkursu było przygotowanie maksymalnie 15 slajdów z komiksem ilustrującym różne powiedzenia w języku angielskim. Organizatorzy oceniając prace zwracali uwagę na bogactwo i poprawność językową, szatę graficzną i estetykę.

W naszej szkole został zorganizowany Międzyszkolny Konkurs na Komiks w formie prezentacji w języku angielskim. Zadaniem uczestnika konkursu było przygotowanie maksymalnie 15 slajdów z komiksem ilustrującym różne powiedzenia w języku angielskim. Organizatorzy oceniając prace zwracali uwagę na merytorykę, bogactwo i poprawność językową, szatę graficzną i estetykę.

Gratulujemy zwycięzcom:

I miejsce Julia Kopiec ZSG 7