Mecz częstochowskiego AZS

W sobotę 22 listopada kolejny raz byliśmy na meczu częstochowskiego AZS. Tym razem rywalem AZS byli mistrzowie Polski, siatkarze Skry Bełchatów. Na parkiecie mogliśmy zobaczyć w akcji między innymi mistrzów świata- Kłosa, Winiarskiego i Wronę, oraz siatkarzy których niedawno gościliśmy w naszej szkole- Marcyniaka i Kaczyńskiego. Pobiliśmy rekord, na mecz dwoma autokarami pojechało ponad 80 uczniów. Niestety była też dodatkowa "atrakcja", na pół godziny musieliśmy opuścić halę w związku z alarmem.

2014-11-23 20:00:05        dodał(a): mariola