Matematyczna choinka

Zapraszamy uczniów klas  I – III gimnazjum do wzięcia udziału w szkolnym konkursie:
„Matematyczna choinka”
Konkurs polega na wykonaniu najładniejszej ozdoby choinkowej związanej z matematyką (może być ona złożona z figur lub brył).

„Matematyczna choinka”

Wszystkich chętnych uczniów prosimy o przyniesienie ozdoby  do nauczycieli matematyki do 4 grudnia 2015 roku. Podsumowanie konkursu odbędzie podczas podsumowania projektu „m–Potęgi”. Czekają na Was nagrody rzeczowe. Dodatkowo miejsca I – III będą nagrodzone cząstkową oceną celującą z matematyki (waga 2), a uczestnictwo – cząstkową oceną bardzo dobrą (waga 1).

Beata Wójcik
Agnieszka Dygudaj