LOGO Z PATRONEM

Uczniowie z klas IV- VIII wzięli udział w konkursie „LOGO Z PATRONEM”,  organizowanym przez  nauczycieli bibliotekarzy. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do zapoznania się z sylwetką patrona Romualda Traugutta, podkreślenie znaczenia tej postaci dla naszej szkoły a także z unikalną formą graficzną jaką jest logo.

Warto wspomnieć, że LOGO to charakterystyczna forma graficzna, stylizowany napis, symbol lub inna forma ekspresji graficznej, służąca do identyfikacji organizacji. To znak będący symbolem albo sygnetem. Jego głównym celem jest pokazanie swojej indywidualności oraz pierwszy krok w budowaniu wizualnej rozpoznawalności.

Przy ocenie projektu logo była brana pod uwagę:

- indywidualność pracy,

- estetyka,

- zastosowany rodzaj symboli,

- czytelna i spójna identyfikacja z naszą szkołą.

Wyniki konkursu:

I   MIEJSCE

- Nikodem Zatorski klasa VI c

- Oskar Gnoiński klasa VI d

- Emil Scheer klasa IV a

- Fabian Skóra klasa VIII a

Laureaci konkursu zostaną uhonorowani nagrodami  książkowymi i dyplomami.

2021-03-24 23:15:21        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Fimowicz-Bednarska