List do św. Mikołaja

W grudniu 2014 r. odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs na List do św. Mikołaja w języku angielskim. Organizatorem konkursu była p. Kamila Madalińska-Serwa oraz p.Ewa Kaczka. Konkurs przebiegał w dwóch etapach: etap szkolny i międzyszkolny. Konkurs został rozstrzygnięty przed feriami zimowymi. Oto wyniki konkursu:

Klasy IV:
I miejsce Karolina Woch PSP3
II miejsce Viktoria Aweana na PSP2
III miesjce Magdalena Kierasińska PSP7
wyróżnienie Ola Kierlik PSP4

Klasy V:
I miejsce Zuzanna Adamczyk PSP2
II miejsce Michalina Grzywacz PSP7
III miejsce Julia Kalecińska PSP6
wyróżnienie Natalia Starczyk PSP3

Klasy VI:
I miejsce Alicja Martela PSP1
II miejsce Marcelina Wróblewska PSP2
III miejsce Martyna Smolarek PSP6
wyróżnienie Lidia Ciach PSP9, Martyna Stankiewicz PSP4

Zwycięzcom gratulujemy wygranej. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu
2015-02-22 23:11:56        dodał(a): mariola