Latawce, dmuchawce, wiatr z trzecioklasistami

Nasze działania w ramach projektu “Zgrane Radomsko. Młody obywatele na sportowo” nabierają rozpędu. Zespół w składzie: Martyna Węgrzyńska, Alina Biskupska, Katarzyna Strychalska, Aleksandra Borowiecka zorganizował warsztaty tworzenia latawców z uczniami klasy IIIA Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku (wychowawca Pani Maria Śledź).

Dziewczyny na początek zaprezentowały w jaki sposób należy przygotować latawce, wykorzystując do tego drewniane patyczki, sznurek, kolorowe worki na śmieci, bibułę i rozmaite dodatkowe materiały plastyczne. Następnie, pracując w kilkuosobowych zespołach, uczniowie klasy IIIA z oooogroooomnym zaangażowaniem tworzyli kolorowe i niezwykle atrakcyjne wizualnie latawce, które swój debiut na wietrze będą mieć podczas festynu rodzinnego w ZSG nr 7 na początku czerwca.

Zobacz galerię zdjęć.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Młody Obywatel, który jest wspólnym przedsięwzięciem Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Fundacji BGK.

2016-04-29 22:07:52        dodał(a): mariola