Konkurs Recytatorski

15 i 16 maja w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbył się Konkurs Recytatorski dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów. W rywalizacji wzięli udział uczniowie radomszczańskich szkół. Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zostali docenieni i nagrodzeni przez jury konkursu.

W kategorii klas III - IV  Daniel Karkoszka uczeń klasy IV D zajął II miejscew kategorii klas V - VI: Piotr Zagaj z klasy V A  zajął  II miejsce.

W kategorii klas VII - VIII i III gimnazjum bezkonkurencyjna okazała się Aleksandra Drzewowska uczennica klasy III C, której jury jednogłośnie  przyznało I miejsce za znakomite wykonanie tekstów Wisławy Szymborskiej i Adeli Truścińskiej. Wyróżnienie w tej samem kategorii przyznano Wiktorii Zyburze uczennicy klasy III C. Wiktoria jest też laureatką VI Powiatowego Konkursu recytatorskiego prozy wojennej i okupacji, na którym zajęła III miejsce.

Wszystkim recytatorom składamy gorące podziękowania za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły na artystycznych scenach Radomska i życzymy dalszych sukcesów.

Gratulujemy!

2019-05-21 22:00:49        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Braszczyńska