Konkurs polskich kolęd i pastorałek

Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie dlatego, by uczcić  ten świąteczny czas przez  społeczność szkolną PSP nr 7 w Radomsku, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie polskich kolęd i pastorałek. Konkurs skierowany jest do klas 4-8.
Wystarczy tylko nagrać w formie wideo zaśpiewaną przez siebie kolędę lub pastorałkę i przesłać gotowy filmik do organizatorek konkursu do  pani  Agnieszki Grzywny lub p. Edyty Kaczmarczyk przez  Messenger w terminie do 11 grudnia 2020r.

Pamiętajcie też, żeby dołączyć do swego nagrania podpisaną przez Rodziców zgodę na wykorzystanie Waszego wizerunku (skan lub zdjęcie), bowiem z przesłanych przez Was najlepszych filmików powstanie nagranie koncertu kolęd, które zostanie zamieszczone na stronie naszej szkoły.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, nagrody czekają.

Poczujmy razem magię tych Świąt.

2020-12-03 18:16:59        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Grzywna