Konkurs Poezji i Współczesnej Piosenki Niemieckiej

Dnia 10 lutego 2016r. odbyła się 13. Edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Poezji i Współczesnej Piosenki Niemieckiej organizowana przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku. W konkursie brały udział uczennice naszej szkoły. W obu kategoriach zajęły I miejsce. Karolina Derwisz zdobyła I miejsce w kategorii recytacji wiersza Schillera "Sehnsucht".

W kategorii piosenki niemieckiej Dominika Smyła i Karolina Derwisz (duet) zdobyły I miejsce za wykonanie utworu "Halt dich an mir fest". Uczennice do konkursu przygotowała Małgorzata Kurzyk.

2016-02-23 22:38:57        dodał(a): mariola