Konkurs PCK

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w wojewódzkim konkursie PCK organizowanym przez Łódzki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża z zakresu wiedzy na temat HIV/AIDS.
Konkurs pod nazwą „Włączmy się do wspólnego działania – RAZEM PRZECIW AIDS” jest organizowany pod honorowym patronatem dr n. med. Urszuli Sztuka-Polioskiej, Wojewódzkiego Państwowego Inspektora Sanitarnego w Łodzi. Przebiega dwuetapowo.

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w wojewódzkim konkursie PCK organizowanym przez Łódzki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża z zakresu wiedzy na temat HIV/AIDS.
Konkurs pod nazwą „Włączmy się do wspólnego działania – RAZEM PRZECIW AIDS” jest organizowany pod honorowym patronatem dr n. med. Urszuli Sztuka-Polioskiej, Wojewódzkiego Państwowego Inspektora Sanitarnego w Łodzi. Przebiega dwuetapowo.
Pierwszy etap odbył się w szkole 4 listopada 2015 r. uczestniczyło w nim 20 uczniów z klas II i III. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 20 pytań. Pytania zawarte w teście były opisowe, z jedną poprawną odpowiedzą i z wieloma poprawnymi odpowiedziami.
Do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 1 grudnia zakwalifikowały się 3 uczennice:
Natalia Walaszczyk kl. IIa
Julia Lasoń kl. III b