Konkurs na bajkę lub komiks

Dnia 23. 04. 2015 r. w  II L O im. K.K. Baczyńskiego w Radomsku  miała miejsce uroczysta gala, na której wręczono nagrody  w konkursie na ilustrowaną bajkę lub komiks na temat  „Burgundzki ślimak i tatrzański oscypek” lub „Toruński piernik i burgundzkie winogrona” zorganizowanym w ramach IV wymiany polsko - francuskiej z partnerską szkołą w Brochon (w Burgundii).

W kategorii gimnazjum na komiks III miejsce zajęły uczennice klasy III B Kinga Proszowska i Adrianna Franczyk.
Wyróżnienie otrzymały uczennice klasy II B Olga Mazur i Julia Lasoń.
PS Nie możemy  nie wspomnieć, iż absolwentka naszego gimnazjum Anna Szewców zajęła I miejsce w konkursie recytatorskim w języku francuskim. Jest nam niezmiernie miło.

Wszystkim nagrodzonym gorąco gratulujemy!

2015-04-25 11:43:59        dodał(a): mariola