Konkurs leksykalny “Memory Master”

W dniu 12 kwietnia 2016 roku w naszej szkole odbył się konkurs leksykalny z języka angielskiego © MEMORY MASTER. Jest to ogólnopolski quiz leksykalny przeznaczony dla szkół gimnazjalnych oraz klas 4, 5 i 6 szkoły podstawowej. Został on zaprojektowany przez nauczycieli języka angielskiego, jako pomocne narzędzie do aktywnego wspierania nauki słownictwa i do skutecznego motywowania ucznia.

W dniu 12 kwietnia 2016 roku w naszej szkole odbył się konkurs leksykalny z języka angielskiego © MEMORY MASTER. Jest to ogólnopolski quiz leksykalny przeznaczony dla szkół gimnazjalnych oraz klas 4, 5 i 6 szkoły podstawowej. Został on zaprojektowany przez nauczycieli języka angielskiego, jako pomocne narzędzie do aktywnego wspierania nauki słownictwa i do skutecznego motywowania ucznia.
Test konkursowy sprawdzał znajomość angielskich słówek, z listy opublikowanej na stronie organizatora. Słownictwo było również regularnie publikowane na profilu facebookowym i towarzyszyły mu zadania ułatwiające zapamiętanie.

W quizie wzięło udział 60 uczniów naszej szkoły. Wyniki ich zmagań poznamy dopiero 10 czerwca, ale już dziś gratulujemy wszystkim uczestnikom.

2016-04-17 23:01:24        dodał(a): mariola