Konkurs geograficzny

"21 września zorganizowany został III szkolny konkurs geograficzny 'W 45 minut dookoła świata' dla osób uczęszczających na zajęcia koła zainteresowań "Z Archiwum X" oraz wszystkich zainteresowanych. W konkursie udział wzięło 11 osób. Zakres tematyczny konkursu obejmował:

- znajomość mapy fizycznej świata (morza, wyspy, półwyspy, cieśniny, zatoki, rzeki, jeziora, pustynie, góry, najwyższe szczyty, przylądki)

- w tym:

- występowania wyżej wymienionych elementów na mapie

- kształtu konturów wyżej wymienionych elementów

- lokalizacji wyżej wymienionych elementów na podstawie opisu

Ostatecznie najlepsi okazali się:

I miejsce: Żaneta Zakrzewska – 62 pkt.

II miejsce: Aleksandra Jędrych – 54 pkt.

III miejsce: Julia Dobielska – 53 pkt.

IV miejsce: Mateusz Chudek – 50 pkt.

V miejsce: Martyna Iwanowicz – 45 pkt.

2015-09-29 19:56:48        dodał(a): mariola