PSP 7 RADOMSKO

KOLEJNY SUKCES DZIEWCZĄT Z PSP NR 7 ROCZNIKI 2002-2004!

W dnu 14.02.2018 odbyły się Półfinały Mistrzostw  Województwa w piłce siatkowej dziewcząt. Nasze dziewczęta grały z drużynami z Pajęczna i Bełchatowa. W pierwszym meczu przegrały po bardzo zaciętym spotkaniu  1:2 z Pajęcznem. W drugim meczu z Bełchatowem pierwszego seta wysoko przegrały, natomiast w końcówce drugiego seta zagrały rewelacyjnie i wyrównały stan meczu na 1:1. W tie-breaku w drugiej części także zagrały na bardzo wysokim poziomie i wygrały 15:10, tym samym pokonując Bełchatów 2:1.

O kolejności na podium zadecydował mecz drużyn z Pajęczna i Bełchatowa. Bełchatów wygrał 2:0 i dzięki lepszemu bilansowi setów turniej wygrały dziewczęta z Bełchatowa , nasza drużyna zajęła drugie miejsce a Pajęczno miejsce trzecie. Pozostała satysfakcja, że nasze dziewczęta wygrały z mistrzyniami. Oto skład naszej drużyny:

Martyna Chojnacka, Patrycja Wolska, Ewa Plutecka, Agnieszka Klekowska, Marta Piekarska, Alicja Machura, Kinga Mruklik, Julia Sojczyńska,  Agata Stępień, Agata Smędzik, Olga Kurzelewska.  Dziewczęta przygotowywał Jacek Jasnos.

Gratulujemy  naszym dziewczętom II miejsca w Półfinałach Mistrzostw Województwa Łódzkiego!!!

2018-02-14 22:13:08        dodał(a): mariola        Autor: p. J. Jasnos