Karuzela z nagrodami

Za nami już przesłuchania uczestników Konkursu Recytatorskiego dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów, które odbyły się 17. 04. 2015r. w MDK w Radomsku. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów. Miło  nam poinformować, że nasze trzy recytatorki zostały zauważone i docenione przez szanowne jury konkursu.

W kategorii klas I – III gimnazjum

I miejsce zajęła Karolina Derwisz z klasy II C (przygotowana przez panią Ewę Rajtar)

Wyróżnienia otrzymały
Julia Lasoń z klasy II B (przygotowana przez panią Katarzynę Braszczyńską)