Julia Dobielska pojedzie do Brukseli!!!

Julia Dobielska reprezentująca Szkolny Klub Europejski “Młodzież dla Europy” zdobyła nagrodę specjalną (główną) w konkursie dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa łódzkiego, zorganizowanym przez europosła Jacka Saryusza-Wolskiego.

Zadaniem konkursowym było przygotowanie przestrzennej pracy plastycznej przedstawiającej europejską pisankę. Julia przygotowała pracę zatytułowaną: “Narodziny Unii”, przy użyciu kredek, wydmuszki oraz ołówka.
Prace nadesłało ponad 300 uczniów!
W nagrodę Julia pojedzie na wycieczkę do Brukseli! W uzasadnieniu jury można przeczytać: “za perfekcyjne zrozumienie tematyki konkursowej poprzez uwidocznienie Ojców Założycieli Unii Europejskiej”.

Warto dodać, że w tym samym konkursie wyróżnienie zdobyła także inna reprezentantka SKE - Klaudia Pichit.

2016-04-02 12:08:44        dodał(a): mariola