Ja - patriota - wczoraj, dziś i jutro. Konkurs rozstrzygnięty.

Co należało zrobić?
Przygotować plakat (technika dowolna) w formacie A1, który będzie odnosił się do tematu konkursu “Ja - patriota - wczoraj, dziś i jutro…” Liczy się: zgodność pracy z tematem, kreatywne ujęcie “patriotyzmu”, estetyka wykonania.

Jaki był jest cel konkursu?

a) ukazanie nowoczesnej formy patriotyzmu;
b) kształtowanie poczucia świadomości narodowej i obywatelskiej
c) prezentacja poglądów, refleksji, przemyśleń uczniów PSP nr 7 w Radomsku z oddziałami gimnazjalnymi

A zatem, prezentujemy oficjalne wyniki:

- miejsce I - Martyna Muskała (klasa IIIC gimnazjum) (praca Martyny, to ta z “serduchem”)
- miejsce II - Szymon Soja (klasa IIB gimnazjum) ex aequo z Klaudią Andrzejczyk (klasa IIC gimnazjum)
- miejsce III - Michał Konieczny (klasa IV D) ex aequo z Darią Sosnowicz (klasa V A)

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, zaś nagrodzonym gratulujemy. Nagrody niespodzianki czekają:)

Zobacz nagrodzone prace

Działania realizowane w ramach programu “Szkoła Tolerancji” Centrum Edukacji Obywatelskiej.

2017-12-03 18:18:31        dodał(a): mariola